Pasaż


Sąsiedzi - Pat i Mat


powiększ

Sąsiedzi - Pat i Mat

Cena: 48.80 zł


Opis produktu: Sąsiedzi - Pat i Mat
Sąsiedzi - Pat i Mat

Pat i Mat są doskonale znanymi postaciami pojawiającymi się w telewizji już od drugiej połowy lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. W końcu, po niemal trzydziestu latach, sympatyczni sąsiedzi doczekali się również swojej gry. Pat i Mat są doskonale znanymi postaciami pojawiającymi się w telewizji już od drugiej połowy lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. W końcu, po niemal trzydziestu latach, sympatyczni sąsiedzi doczekali się również swojej gry.

Pat & Mat jest zabawną przygodówką typu point-and-click, w której gracz przejmuje kontrolę nad dwoma tytułowymi bohaterami, znanymi w naszym kraju dzięki serialowi telewizyjnemu pod tytułem ?Sąsiedzi?. Przypominając sobie ich ekranowe wyczyny z budową czy też naprawą przeróżnych konstrukcji, dość łatwo wyobrazić sobie do czego zdolnych jest dwóch nieobliczalnych majsterkowiczów.

Podobnie jak i w serialu telewizyjnym istotą zabawy są właśnie zmagania z różnorakimi, codziennymi problemami technicznymi (jak np. malowanie czy zmiana koła w samochodzie). Podczas rozgrywki triumfy święci myślenie abstrakcyjne, bowiem każdy, z pozoru wydawałoby się najprostszy nawet problem, wymaga analizy i działania z reguły przekraczającego zasady zdroworozsądkowe. Rozwiązanie niektórych problemów wymusza przełączenie się pomiędzy postaciami. Dzięki temu rozgrywka staje się jeszcze trudniejsza, ponieważ każdy z głównych bohaterów dysponuje różnymi zdolnościami i umiejętnościami. Sąsiedzi wyróżniają się dość ładną i schludną grafiką oraz animacją głównych postaci, które zachowują się dokładnie tak samo jak na ekranach telewizorów. Identyczną mimikę twarzy i charakterystyczne gesty uzupełnia charakterystyczna ścieżka dźwiękowa.

Gra powstała w czeskim studiu Centauri Production, znanym polskim graczom głównie z gry Tajemnica Jantaris.


Podobne do: Sąsiedzi - Pat i Mat


23.59 zł
1 klasa szkoły podstawowej (seria Dzieciak na 6)

Opracowany przez pedagogów zestaw 10 gier i ćwiczeń edukacyjnych...

1110.00 zł
102 Zawody z przyszłością (10 stanowisk)

Program 102 Zawody z przyszłością nie jest kolejną bazą not o zawodach, lecz...

16.14 zł
12.000 Kliparty 2005 + 280 Obiektów Foto

Program 12 000 Klipartów 2005 to biblioteka doskonałej jakości obrazków. Z...
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo