Pasaż


Harman Kardon AVR 160 + DMC 250 + JBL ES PACK


powiększ

Harman Kardon AVR 160 + DMC 250 + JBL ES PACK

Cena: 7199.00 zł


Opis produktu: Harman Kardon AVR 160 + DMC 250 + JBL ES PACK
Harman Kardon AVR 160 + DMC 250 + JBL ES PACK

Harman/Kardon AVR 255 + DMC 250 + JBL ES PACK 5.1

HARMAN KARDON AVR 255 - Amplituner

AVR 255 jest wyposażony w szeroką gamę najnowocześniejszych funkcji i technologii, takich jak zgodność ze standardem HDMI 1.3a, dekodowanie Dolby TrueHD i DTS Master Audio, nowy kolorowy system menu ekranowego i wiele innych ulepszeń. Amplituner ten cechuje się najlepszą w swojej klasie wydajnością i łatwością obsługi, a ponadto mają eleganckie, minimalistyczne obudowy z zaokrąglonymi krawędziami, czarnym błyszczącym panelem górnym i grafitowym panelem dolnym oraz delikatnym, białym podświetleniem. AVR 255 umożliwia odtwarzanie w standardach Dolby TrueHD i DTS:HD Master Audio. Zapewnia to wyjątkowo realistyczny, wielokanałowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości, jakim charakteryzują się te najnowocześniejsze bezstratne (nieskompresowane) formaty audio obsługiwane przez zgodne odtwarzacze dysków HD:DVD i Blu:ray Disc?. AVR 255 może też przetwarzać sygnały audio w standardzie 7.1 PCM z wejść HDMI, a ponadto udostępnia funkcję wtórnika HDMI, co pozwala stosować dłuższe kable. W modelu AVR 255 zastosowano opracowany niedawno przez firmę Harman Kardon system kolorowego menu ekranowego HD. Za pomocą obrazów i tekstu pomaga on użytkownikom w skonfigurowaniu domowego systemu rozrywki oraz umożliwia sprawdzenie, czy wszystkie komponenty są prawidłowo podłączone i skonfigurowane. Oprócz wyjątkowo prostego w obsłudze systemu menu amplitunery są wyposażone również w przeprojektowane piloty zdalnego sterowania, charakteryzujące się uproszczonym, bardziej elastycznym, intuicyjnym i ergonomicznym sposobem obsługi. AVR 255 umożliwia korzystanie z funkcji audio w trybie multiroom (obsługa wielu pomieszczeń) z możliwością przypisania sekcji wzmacniacza w technologii Zone II.Wyposażony w funkcję przełączania HDMI z trzema wejściami HDMI
Posiada cyfrową technologię przetwarzania sygnału wideo, Faroudja DCDi Cinema, która daje skalowany i ulepszony, sygnał wyjściowy o rozdzielczości 1080p ze wszystkich źródeł wideo
Umożliwia odtwarzanie w standardach Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio. Może też przetwarzać sygnały audio w standardzie 7.1 PCM z wejść HDMI, a ponadto udostępnia funkcję wtórnika HDMI
Wyposażony w funkcję EzSet/EQ, czyli technikę automatycznego dostosowywania dźwięku do pomieszczenia oraz kalibracji systemu. EzSet/EQ automatycznie mierzy najwyższe i najniższe wartości pasma przenoszenia w danym pomieszczeniu, a następnie szczegółowo dobiera krzywą korekcji dźwięku. Funkcja ta zapewnia również kalibrację poziomu wyjścia głośników oraz opóźnień.

Specyfikacja:

? Moc w trybie stereo (FTC): 65 W x 2
? Moc w trybie wielokanałowym (FTC): 50 W x 7
? Rezerwa wielkoprądowa: 35 A
? Wyjścia przedwzmacniacza: 7.1
? DTS:HD Master Audio / DTS:HD / DTS 6.1 ES (Discrete & Matrix) / DTS Neo:6 / DTS 96/24: tak
? Dolby True HD / Dolby Digital Plus / Dolby Digital EX / Dolby Digital / Dolby Pro Logic II tak Logic 7: tak
? Dolby Virtual Speaker: tak
? Procesor DSP Cirrus CS49700

Cechy charakterystyczne

? EzSet/EQ (automatyczna kalibracja): tak
? Menu ekranowe: tak
? Multiroom Audio: tak

? Złącza Wejścia / wyjścia HDMI: 3/1
? Wejścia S:Video / component: 4
? Analogowe wejścia audio: 4
? Kodowane kolorami terminale głośnikowe: tak
? Wejścia/wyjścia cyfrowe wejścia koncentryczne/optyczne audio (tył): 2/2
? Wejścia koncentryczne/optyczne audio (przód): 1/1
? Wyjścia koncentryczne/optyczne audio (tył): 1/1

Dane ogólne

? Programowanie pilota: tak
? Odłączany kabel zasilania : nie
? Wymiary mm (szer. x wys. x gł.) 440 x 151 x 351
? Waga (kg): 13,6
? Zasilanie: 230 V
HARMAN KARDON DMC 250 - DVD
Harman Kardon DMC 250 to odtwarzacz DVD, który umożliwia także odtwarzanie dźwięku i plików obrazów zapisanych na dyskach CD, kartach pamięci lub napędach USB. Pozwala także nagrywać dane z dysków CD lub wejść liniowych audio na karty pamięci lub urządzenia pamięci masowej USB. Odtwarzacz DMC 250 ułatwia przenoszenie ulubionych utworów muzycznych z domu do odtwarzaczy car-audio lub urządzeń przenośnych, bez potrzeby korzystania z komputera.
System DMC 250 został zaprojektowany tak, aby zapewnić wyjątkową jakość obrazu przy użyciu progresywnego skanowania, a także wielokanałowy dźwięk. Umożliwia przekształcanie danych wideo na format 1080p za pośrednictwem wyjścia HDMI oraz odtwarza wiele formatów DVD i CD, a także dyski zawierające obrazy JPEG, filmy skompresowane przy użyciu technologii DivX, płyty Kodak? Picture CD, pliki MP3 lub Windows Media? Audio (WMA). Odtwarzacza DMC 250 nie tylko odtwarza pliki audio i wideo z kart pamięci i urządzeń pamięci masowej USB, ale pozwala także przekształcać dane audio z dysków CD lub wejść analogowych na format MP3, zaś pliki wynikowe zapisywać na dowolnych zgodnych nośnikach pamięci. Użytkownicy mogą słuchać muzyki z dysków CD podczas nagrywania, lub przesyłać dane na nośniki pamięci z szybkością maksymalną 4x. System DMC 250 jest też wyposażony w wiele dodatkowych, użytecznych funkcji i cech. Jego oprogramowanie użytkowe wbudowane można zaktualizować, aby skorzystać z nowych funkcji, cech oraz usprawnień.

* wyjście HDMI 1.2a ?
* skalowanie do 720p i 1080p ?
* odtwarzanie formatu DVD-Audio/DVD-Video
* nagrywanie z płyt CD na karty i urządzenia USB ?
* odtwarzanie formatu DivX Ultra ?
* odtwarzanie z kart i urządzeń USB ?
* gniazdo USB na panelu przednim
* odtwarzanie MP3, WMA, JPEG ?

Jakiekolwiek urządzenie, które aspiruje do nazwy cyfrowego centrum medialnego powinno stanowią przyjazną domową bazą dla wszystkich twoich sprzętów cyfrowych przenośnego odtwarzacza muzyki, telefonu komórkowego, czegokolwiek, co tylko posiadasz. Wraz z ukrytym na przednim panelu wejściem USB i otworami na karty CF, SD, MMC i Memory Stick, DMC 250 na pewno cię zaskoczy. Podłącz zewnętrzny twardy dysk, aby mieć dostęp do całej biblioteki muzycznej. Odśwież lub załaduj powtórnie jakiekolwiek z twoich cyfrowych urządzeń zgodnie z własnym uznaniem. Lub po prostu ciesz się odtwarzaniem przez 1080p DVD-Video lub Audio swojej ulubionej rozrywki w całej jej wspaniałośc.

Główne cechy:

* odtwarzanie DVD z progresywnym skanowaniem ?
* wejście AUX ?
* zarządzanie basem ?
* wymiary: 50 x 440 x 285 mm
* waga 4 kg ?

Złącza:

* wyjścia cyfrowe kompatybilne z Dolby Digital i DTS
* wejście USB na panelu przednim do odtwarzania muzyki czy obrazów z przenośnych urządzeń
* wyjście HDMI 1.2 ze skalowaniem do 1080p
* szerokopasmowe wyjście component video
* bezpośrednie wyjścia 6-kanałowe do stosowania z zewnętrznymi dekoderami surround
* dwa wyjścia cyfrowe (jedno optyczne i jedno koncentryczne na panelu tylnym)
* analogowe 2-kanałowe wyjście audio ? wejście Aux do konwertowania analogowych plików audio na format MP3 na kartach lub urządzeniach USB wyjścia video S-video i composite
* na panelu przednim gniazda na karty SD, MMC, Memory Stick i CompactFlash
Łatwość obsługi:

* odtwarzanie plików audio i video, a także nagrywanie z płyt CD na karty pamięci i urządzenia USB
* jednoczesne odtwarzanie i nagrywanie na kartę pamięci czy urządzenie USB ?
* prosta obsługa dzięki przyjaznemu interfejsowi Harman Kardon ?
* odtwarzanie DVD ze skalowaniem do 1080p przez wyjście HDMI 1.2a ?
* odtwarzanie DVD-Audio z pełnym zarządzaniem basem przez wyjście HDMI 1.2a lub wyjścia analogowe
* odtwarzanie MP3 i Windows WMA v8 i v9
* odtwarzanie plików JPEG i Kodak Picture CD
* odtwarzanie formatu DivX Ultra
* ekran testowy do regulacji koloru ?
* podświetlany pilot ?
* odpinany przewód zasilania
* odtwarzanie przyspieszone i zwolnione w 4 prędkościach
* programowanie playlisty
* odtwarzanie w przypadkowej kolejności i powtarzanie (jednej ścieżki lub całej płyty)
* odtwarzanie klatka po klatce
* blokada rodzicielska
* możliwość upgrade?u przez CD-ROM

JBL ES PACK - zestaw kolumn do kina domowego 5.1
Firma JBL może pochwalić się sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w tworzeniu najwyższej klasy systemów nagłośnienia kin oraz wyposażenia profesjonalnych studio nagraniowych, długoletnie doświadczenie wykorzystywane jest teraz do konstruowania głośników idealnych do zastosowania w domu.
Około 80% kin na świecie, które uzyskały certyfikat THX, stosuje głośniki JBL. Dźwięk JBL można usłyszeć w 75% kin zbudowanych w ciągu ostatnich 20 lat.
Seria JBL ES składa się z dziewięciu modeli: monitor do montażu na ścianie lub ustawienia na półce (ES10); dwa kompaktowe monitory (ES20, ES30); trzy kolumny podłogowe (ES80, ES90, ES100); głośnik centralny (ES25C) oraz dwa subwoofery aktywne (ES150P i ES250P).
Aby uzyskać doskonałe brzmienie, w głośnikach z linii ES zastosowano liczne technologie JBL, wśród nich przetwornik ultrawysokotonowy, rozszerzający pasmo przenoszenia aż do 40kHz, dzięki czemu tony wysokie są odtwarzane gładko i z detalami. Przetwornik ultrawysokotonowy jest uzupełniany przez tweeter z laminatu tytanowego, powstającego przez nałożenie warstwy tytanu na niezwykle lekką substancję. Tweeter i ultratweeter są osadzone w falowodach, które zapewniają takie samo brzmienie wzdłuż osi oraz poza nią. W rezultacie dźwięki o wysokiej częstotliwości są równomiernie rozpraszane w pomieszczeniu. Przetworniki średnio- i niskotonowe serii ES mają membrany wykonane ze stworzonego przez JBL tworzywa PolyPlas?, które zachowuje neutralne akustycznie właściwości papieru, a jednocześnie jest wystarczająco sztywne by tłumić rezonans membrany.

Kolumny podłogowe JBL ES 80:

-typ głośnika: 4-drożny
-skuteczność (2.83V/1m): 90 dB
-impedancja nominalna: 8 Ohm
-moc ciągła / szczytowa: 100W / 400W
-częstotliwość podziału: 700 Hz i 3,6 kHz (24 dB/okt); 12 kHz (18dB/okt)
-głośnik niskotonowy: 2 x 170 mm PolyPlas
-głośnik średniotonowy: 100 mm PolyPlas
-głośnik wysokotonowy: 19 mm
-głośnik ultra-wysokotonowy: 19 mm
-wymiary (wys. x szer. x gł.): 1084 x 223 x 330 mm
- kolory : wiśnia , czarny, buk

Kolumny surroundowe JBL ES 20:

-typ głośnika: 3-drożny
-skuteczność (2.83V/1m): 86 dB
-impedancja nominalna: 8 Ohm
-moc ciągła / szczytowa: 60W / 240W
-częstotliwość podziału: 3,3 kHz (24 dB/okt); 12 kHz (18dB/okt)
-głośnik średnio-niskotonowy: 130 mm PolyPlas
-głośnik wysokotonowy: 19 mm (kopułka z laminowanego tytanu)
-głośnik ultra-wysokotonowy: 19 mm
-wymiary (wys. x szer. x gł.): 318 x 174 x 203 mm
-waga: 4,6 kg
- kolory : wiśnia , czarny, buk

Kolumna centralna JBL ES 25C:

-typ głośnika: 3-drożny
-skuteczność (2.83V/1m): 90 dB
-impedancja nominalna: 8 Ohm
-moc ciągła / szczytowa: 75 W / 300 W
-częstotliwość podziału: 3 kHz (24 dB/okt); 12 kHz (18dB/okt)
-głośnik średnio-niskotonowy: 2 x 130 mm PolyPlas
-głośnik wysokotonowy: 19 mm
-głośnik ultra-wysokotonowy: 19 mm
-wymiary (wys. x szer. x gł.): 178 x 476 x 254 mm
-waga: 7,6 kg
- kolory : wiśnia , czarny, buk

Subwoofer aktywny JBL ES 150P:

-typ głośnika: subwoofer aktywny
-moc wzmacniacza ciągła / szczytowa: 100W / 400W
-zwrotnica (regulacja płynna): 50 Hz - 150 Hz (24 dB/okt)
-głośnik niskotonowy: 250 mm PolyPlas
-wymiary (wys. x szer. x gł.): 457 x 337 x 387 mm
- kolory : wiśnia , czarny, buk
gwarancja 12 m-cy (polska dystrybucja)


Podobne do: Harman Kardon AVR 160 + DMC 250 + JBL ES PACK


7198.00 zł
Harman Kardon AVR 255 + DVD 39 + JBL ES PACK

AVR 255
moc w trybie stereo (FTC) 65 W x 2
moc w trybie...

7699.00 zł
Harman Kardon AVR 255 + DMC 250 + JBL ES PACK

AVR 255
Jest wyposażony w szeroką gamę najnowocześniejszych funkcji i...

8597.00 zł
Harman Kardon AVR 260 + BDP 10 + JBL ES PACK

Amplituner audiowizualny Harman Kardon AVR 260
Amplituner AV z HDMI...
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech