Pasaż


Produkty wg producenta


BRIDGESTONE $Opona Bridgestone 205/55R16 91H LM-30 LAML DL+AU+SZ


powiększ

BRIDGESTONE $Opona Bridgestone 205/55R16 91H LM-30 LAML DL+AU+SZ

Cena: 413.11 zł


Opis produktu: BRIDGESTONE $Opona Bridgestone 205/55R16 91H LM-30 LAML DL+AU+SZ
BRIDGESTONE $Opona Bridgestone 205/55R16 91H LM-30 LAML DL+AU+SZ

Bridgestone Blizzak LM-30 to nowoczesna, asymetryczna opona zimowa klasy premium (wysokiej). Japoński koncern Bridgestone jest jednym z liderów w branży. Produkty tej firmy cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów na rynku europejskim. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom konstruktorzy opracowali oponę Bridgestone Blizzak LM-30. Jest ona przystosowana do zimowych warunków Europy środkowej. Jest to bardzo wytrzymała opona, która zapewnia wyważone osiągi zarówno na śniegu, jak i na lodzie. Zapewnia optymalną przyczepność oraz krótką drogę hamowania również na mokrej drodze.
Opona Bridgestone Blizzak LM-30 to następczyni modelu Bridgestone Blizzak LM-20. Zaprojektowano ją przy użyciu nowoczesnych programów komputerowych, w tym symulatorów jazdy na śniegu i lodzie. Do jej produkcji użyto wysokiej jakości mieszaki gumowej, która nie traci elastyczności nawet w bardzo niskich temperaturach. Jednocześnie tworzywo jest odporne na ścieranie i przyczynia się do redukcji oporów toczenia o 16% (w porównaniu do poprzedniczki). Pozwala, więc na mniejsze o 2,5% zużycie paliwa. Dodatkowo opona Bridgestone Blizzak LM-30 jest przyjazna środowisku. Niższe spalanie przekłada się na redukcję emisji dwutlenku węgla do atmosfery o 4,5 g/1km. Opona zapewnia również bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni. W tym celu zastosowano specjalne kanały obwodowe oraz rowki boczne. Dzięki nim woda i błoto są skutecznie odprowadzane na boki. Innowacyjnym rozwiązaniem są wyżłobienia w kształcie litery Z umieszczone pomiędzy żebrami. Taka budowa sprawia, że bieżnik osuszany jest we wszystkich kierunkach jazdy. Dodatkowo cała powierzchnia opony jest pokryta lamelkami. Jedno z żeber zostało wyposażone w proste nacięcia, które strukturą przypominają tarkę. Konstruktorzy zastosowali również dużą liczbę nacięć na klockach w centralnej Całość sprawia, że Bridgestone Blizzak LM-30 gwarantuje bardzo dobrą przyczepność nawet na mokrej i śliskiej drodze. Zapewnia bezpieczeństwo nawet podczas szybkiej jazdy i pokonywania zakrętów.
Opona Bridgestone Blizzak LM-30 przeznaczona jest na sezon zimowy dla samochodów klasy średniej i wyższej. Szczególnie polecana jest dla sedanów i kombi oraz aut o sportowym charakterze. Jest to propozycja dla kierowców, którzy przede wszystkim cenią bezpieczeństwo i komfort jazdy.


Podobne do: BRIDGESTONE $Opona Bridgestone 205/55R16 91H LM-30 LAML DL+AU+SZ


444.60 zł
BRIDGESTONE $Opona Bridgestone 205/55R16 91T LM-25

Model LM25
Producent BRIDGESTONE
Szerokość 205
Profil...
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...